Sterownik EkoTouch
Sterownik EkoTouch
04.01.2013

Firma Kaldo wraz z producentem central Ekozefir prezentuje Państwu nowoczesny sterownik Ekotouch, który jest zaawansowanym sterownikiem grupowym. Posiada szereg funkcji, które umożliwiają płynną i przejrzystą obsługę central wentylacyjnych. Prosty interface możesz kontrolować za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki sterownikowi możesz tworzyć grupy do 4 central wentylacyjnych jednocześnie (Ekotouch + do 8).

Ekozefir Ekotouch

Ekozefir Ekotouch

  • EkoTouch automatyczne dopasowuje się do central, z którymi współpracuje.
  • Sterownik zawiera moduł pomocy, który intuicyjnie poprowadzi Cię przez wszystkie ustawienia systemu.
  • Szybkie wprowadzenie zmian poprzez ekran uproszczony daje wygodę i prostotę obsługi.
  • EkoTouch wyposażony jest w łatwą w obsłudze klawiaturę QWERTY.

Do dyspozycji pozostają sterownik Digital-E, który jest sterownikiem standardowym w centralach RK-EKE oraz opcjonalnym do central RK-KPE, RK-UPE i RKSPE posiadających wentylatory EC.
Wyposażony jest w wyświetlacz graficzny, większy mikroprocesor, oraz większą liczbę czujników, co pozwala realizować dużą ilość zaawansowanych funkcji.

Ekozefir Digital-E


oraz sterownik Ekozefir Standard, który jest podstawowym sterownikiem do central z serii RK-SP, RK-SPE, RK-KP, RK-KPE, RK-UP, RK-UPE.
Wyposażony jest w wyświetlacz tekstowy, oraz mikroprocesor, który wraz z czujnikami  temperatury umożliwia dokładne sterowanie funkcjami centralki.

Sterownik-Ekozefir-Standard